top of page

Projektowanie

i prototypowanie

Każdy otaczający nas produkt, zaczynając od najprostszych kartoników i tubek na pastę do zębów, przez ciekawe i fajne gadgety, sprzęt RTV/AGD na samochodach, samolotach i statkach kończąc, został kiedyś przez kogoś zaprojektowany.

Wszystko co zostało celowo stworzone ręką człowieka miało swój początek właśnie jako projekt, nieważne czy był to przemyślany "obraz" w głowie, nakreślony na piasku przez dziecko schemat szałasu, wspaniałe szkice projektów ręki Leonarda da Vinci czy też nowoczesne komputerowe modele CAD.

Od dziś chcemy Cię wesprzeć właśnie w tej dziedzinie.

W projektowaniu, bo to ono leży u podstawy każdego dobrego produktu.

Zaprojektować możemy wszystko.

Zarówno pojedyncze elementy, jak i całe mechanizmy.

Mogą to być zabawki dla dziecka, materiały marketingowe, gadgety, czy nawet maszyny i różnorakie urządzenia.

Jesteśmy w stanie projektować produkt od podstaw, jedynie na podstawie Twojego opisu i odręcznych rysunków, jak i przeprowadzić proces inżynierii wstecznej z dokonywaniem zaznaczonych przez Ciebie zmian.

Przeprowadzamy również cały proces prototypowania, tzn.poszczególne elementy drukujemy lub wykonujemy je za pomocą obróbki skrawaniem, sprawdzamy czy wszystko działa poprawnie i nanosimy ewentualne poprawki.

Narzędzia inżynierskie
Projektant przemysłowy

Projektowaniem zajmujemy się od 2010 roku. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu i nabytej, ciągle poszerzanej wiedzy, służymy Ci wsparciem w realizacji nawet trudnych projektów.

Obecnie projektujemy w programie Autodesk Fusion 360.

Pracowaliśmy także w Autodesk AutoCAD oraz Solidworks.

Oprócz tworzenia komputerowych modeli przestrzennych możemy przygotować także pełną dokumentację techniczną z wszelkimi rysunkami i wymiarami do celów produkcyjnych.

Każdy projekt jest dla nas ważny, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.

Wyceną Twojego projektu zajmiemy się bardzo skrupulatnie. Ocenimy jego złożoność i stopień skomplikowania poszczególnych modeli, aby wstępnie oszacować czas potrzebny na wykonanie projektu.

W każdej jego fazie będziemy się z Tobą komunikować i konsultować, abyś miał realny i ciągły wpływ na rozwój prac nad tym co chcesz stworzyć z naszą pomocą.

Zapraszamy do współpracy!

granat.jpg
bottom of page