E-mail:

biuro@3dcreators-factory.com

Telefon:

880-035-539

Nasze dane adresowe:

3D Creators

ul. Kochcicka 31

42-713 Kochanowice

Polska

Informacje

Przydatne linki

Prezentowany film poklatkowy złożony z 360 zdjęć prezentuje proces druku 3D zapalnika wz.31. Drukowanie 3D tego elementu zajmuje niespełna dwie godziny.

Drukowanie 3D

Drukiem 3D zajmujemy się od 2012 roku. Wtedy też ta nie tak nowa, acz właśnie teraz prężnie rozwijająca się technologia, stała się naszą pasją.

Pracowaliśmy na wielu drukarkach, tańszych i droższych (bez nazw aby uniknąć posądzenia o reklamę) oraz przetestowaliśmy wiele materiałów i ustawień.

Przesyłając zapytanie do 3D Creators bez podania konkretnych parametrów jakie Cię interesują, dobieramy ustawienia optymalne pomiędzy ceną a jakością wykonania.

Drukowanie 3D pozwala nam tworzyć prototypy różnych urządzeń, obudowy elektroniki, uchwyty i zaczepy, części maszyn, urządzeń i zabawek. Druk 3D pozwala także na tworzenie wyjątkowych zabawek, gadgetów czy materiałów reklamowych oraz wiele wiele więcej.

Dlatego dziś możemy zaoferować Ci nasze usługi w tym zakresie na wysokim poziomie zachowując jednocześnie niskie i rozsądne ceny za naszą pracę.

Klikając poniższy przycisk, przeniesiesz się do strony z przykładowymi wycenami wydrukowania modeli różnych wielkości oraz stopnia skomplikowania wykonywanych w technologii FDM.

1/6

Pole pracy naszych drukarek FDM wynosi 200x200x200mm.

 

Ze względu na specyfikę wytwarzania, oraz powstające naprężenia wewnętrzne w materiale, zalecamy jednak drukowanie modeli mniejszych, mieszczących się w polu 180x180x180mm.

 

 

Nie bój się jednak!

Większe modele można podzielić na części i po wydrukowaniu dokonać ich scalenia, co zapewnia nam wielką dowolność w ostatecznym gabarycie drukowanego obiektu.

Jeśli nie wiesz jaki materiał jest najlepszy- pomożemy Ci. Dobierzemy nie tylko materiał, ale również wszelkie parametry oraz orientacje w jakiej drukować będzie się model.

Nie czekaj!

Czekamy na Ciebie!

Nasza drukarnia ciągle się rozwija. Wraz ze wzrostem liczby zamówień zwiększymy nasze moce przerobowe abyś nigdy nie musiał długo czekać na realizację swojego projektu.

Dzięki temu możemy wykonywać nie tylko zlecenia jednostkowe oraz niskoseryjne (do 50 wydruków miesięcznie), ale także średnio seryjne (50-500 wydruków miesięcznie), a za jakiś czas- miejmy nadzieję- także wielkoseryjne (powyżej 500 sztuk).

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg