top of page

Prezentowany film poklatkowy złożony z 360 zdjęć prezentuje proces druku 3D zapalnika wz.31 w technologii FDM. Drukowanie 3D tego elementu zajmuje niespełna dwie godziny.

Drukowanie 3D

Drukiem 3D zajmujemy się od 2012 roku. Wtedy też ta nie tak nowa, acz właśnie teraz prężnie rozwijająca się technologia, stała się naszą pasją.

Od 2012 roku pracujemy na drukarkach w technologii FDM. Przetestowaliśmy od tego czasu różne materiały wielu producentów, co pozwoliło nam zgromadzić duży zasób wiedzy w tym temacie.

W 2019 roku firma 3D Creators wzbogaciła się o drukarkę SLA, dokładniej w świetnej i świeżej technologi UV LCD, która gwarantuje niemal idealne odwzorowanie komputerowego modelu na całym polu roboczym.

Przesyłając zapytanie do 3D Creators bez podania konkretnych parametrów jakie Cię interesują, dobieramy ustawienia optymalne pomiędzy ceną a jakością wykonania.

Drukowanie 3D pozwala nam tworzyć prototypy różnych urządzeń, obudowy elektroniki, uchwyty i zaczepy, części maszyn, urządzeń i zabawek. Druk 3D pozwala także na tworzenie wyjątkowych zabawek, gadgetów czy materiałów reklamowych oraz wiele wiele więcej.

Dlatego dziś możemy zaoferować Ci nasze usługi w tym zakresie na wysokim poziomie zachowując jednocześnie niskie i rozsądne ceny za naszą pracę.

Wybierz technologię, która Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub od razu skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojego projektu.

Nasza drukarnia ciągle się rozwija. Wraz ze wzrostem liczby zamówień zwiększymy nasze moce przerobowe abyś nigdy nie musiał długo czekać na realizację swojego projektu.

Dzięki temu możemy wykonywać nie tylko zlecenia jednostkowe oraz niskoseryjne (do 50 wydruków miesięcznie), ale także średnio seryjne (50-500 wydruków miesięcznie), a za jakiś czas- miejmy nadzieję- także wielkoseryjne (powyżej 500 sztuk).

bottom of page