top of page

Młodzi Zdolni

Przyszłość stanowią młodzi ludzie. Nowe pokolenie zastępuje stare i tak kręci się krąg życia.

Rozumiejąc te słowa postanowiliśmy stworzyć coś na kształt programu wsparcia młodych i twórczych osób. W końcu misją naszej firmy jest pobudzanie kreatywności. W ten sposób powstał program "Młodzi Zdolni".

Dzięki tej zakładce możesz przenieść się na strony, poświęcone bezpośrednio młodym artystom, projektantom i innym twórcom, na których zostaną zaprezentowane ich dzieła w formie ustalonej z autorem prac.

Chcemy w ten sposób pokazać, że warto dać szansę ludziom młodym (jak chociażby nasz zespół), ponieważ mają wiele do zaoferowania światu.

Dlaczego program "Młodzi Zdolni" trafił do zakładki "Oferta"? Ponieważ uczestnicy programu za pośrednictwem naszej firmy mogą się zareklamować oraz nie tylko pokazać, ale także sprzedać swoje dzieła, pomysły czy produkty.

Co najważniejsze- nie musisz się zajmować projektowaniem czy drukowaniem 3D. Każda forma twórczości jest świetna i chętnie zobaczymy, co masz do zaoferowania światu.

Wybierz profesję i kliknij w nazwisko twórcy, a zostaniesz przeniesiony na stronę o nim/niej oraz jego/jej dziełach.

Malarstwo

 

 

Program "Młodzi Zdolni" ruszył w kwietniu 2019 roku.

Jesteś artystą, designerem lub młodym projektantem, który tworzy ciekawe rzeczy ale nie wie jak je sprzedać lub pokazać światu? Zgłoś się do naszego programu! Chętnie Cię wesprzemy. Napisz maila na adres biuro@3dcreators-factory.com w tytule wiadomości wpisując MŁODZI ZDOLNI oraz swoje imię i nazwisko.

bottom of page